O mnie

Kim jestem?

Nazywam się Renata Janczak i jestem wedding plannerką, czyli Waszą konsultantką ślubną.

Od zawsze organizowanie imprez traktowałam jako wyzwanie . Lubiłam kreować moją wizję przyjęcia i koordynować proces jego realizacji. Zawsze sprawiało mi wielką przyjemność projektowanie  moich prywatnych eventów, jednak  moje imprezy nigdy nie były sztuczne, zawsze udawało mi się osiągnąć efekt autentyczności i spontaniczności. Jestem obywatelką świata, wiele podróżuję  i wiem, że w dzisiejszych czasach wszystko, o czym tylko zamarzymy, jest w zasięgu ręki. Śledzę na bieżąco światowe trendy ślubne, znam też walory klasyki, co daje mi pełen obraz możliwości w tej dziedzinie.

Moja historia.

Kiedy przyjęłam oświadczyny mojego męża, uświadomiłam sobie, że przede mną zorganizowanie najważniejszego wydarzenia w moim życiu.
Od początku wiedziałam, jak ma wyglądać mój wymarzony ślub, miałam  konkretne wyobrażenia na ten temat. Chciałam, aby wszyscy moi bliscy czuli  wyjątkowość tego dnia, odbyłam wiele rozmów, zbierałam ich opinie i wrażenia. Ślub i wesele to wydarzenia unikalne i chciałam, aby wszystko było perfekcyjnie przygotowane, aby spontanicznie przeżywać w takich chwilach emocje.

Czym się zajmuję?

Muszę przyznać, że podczas tych czterech miesięcy od zaręczyn do ślubu wiele razy odczułam brak osoby, która wyręczyłaby mnie w koordynowaniu wszystkiego. To był przecież mój ślub, moja miłość i mój wielki dzień.. Miałam wielką ochotę być po prostu  bohaterką tego zdarzenia, tymczasem pracowałam ciężko na sukces własnego ślubu i wesela. Miałam wielką ochotę przekazać realizację moich wyobrażeń komuś, kto się tym profesjonalnie zajmie. Tak narodził się pomysł zostania wedding plannerką. Poczułam, że posiadam wszelkie predyspozycje i umiejętności, aby wyręczyć innych w zorganizowaniu  ślubu i wesela swoich marzeń. 

Wiem, że życie składa się ze szczegółów i znam ich wagę, dlatego postanowiłam pozyskać niezbędne  kwalifikacje.Ukończyłam szkolenie i otrzymałam certyfikat Gold Wedding Planner Akademii Ślubnej Perfect Day.